Nabídka imunologie

Nabídka imunologie

18 Nabídka imunologie18 Nabídka imunologie

Imunologie, autoimunita

Španělská společnost BioSystems dodává na český a slovenský trh prostřednictvím svého výhradního zástupce společnosti JK-Trading, s.r.o., produkty pro diagnostiku autoimunitních onemocnění. Protilátky se detekují metodou nepřímé imunofluorescence a Elisa testů. K jednotlivým metodám lze dodat i přístrojové vybavení (imunofluorescenční procesor pro zpracování IF sklíček pod označením iPRO, LED fluorescenční mikroskop imLD a CD kameru).
Pro diagnostiku systémových autoimunitních onemocnění, jako je SLE, Sjögrenův syndrom, skleroderma, smíšená onemocnění pojivové tkáně, revmatoidní artritida, myosititida, antifosfolipidový syndrom, vaskulitidy a další, dodává JK-Trading soupravy na detekci orgánově nespecifických protilátek (ANA, ENA, AMA, ASMA, APCA, AKA, LKM-I, n-DNA, ANTI Sm, ANTI Sm/RNP , ANTI SSA(Ro), ANTI SSB(La), CENP-B, ANTI Jo1, ANTI Scl70, Rib P, HIST, NUCL, ACA, APLA, ß2GP1, ANX, ANCA, C-ANCA, P-ANCA, GBMA).
Pro zjištění orgánově specifických protilátek JK-Trading nabízí soupravy pro diagnostiku endokrinologických nemocí (AACA, antithyroidální protilátky, TPO, TG, protilátky proti inzulinu, protilátky proti Langerhansovým ostrůvkům), nemocí trávícího ústrojí a jater ( ANTI tTG, AEA,AGA-IgG/IgA, DGP-IgG,DGP-IgA, ASCA, X-ANCA, AMA, M2, ASMA, LKM, APCA, protilátky proti lyzozymu), nemocí kůže a svalstva ( ASA , AstMA).
V nabídce společnosti JK-Trading jsou i sklíčka s opičími a krysími tkáněmi určenými výhradně pro výzkum.
Pro úplnost portfólia JK-Trading dodává i polyvalentní konjugáty pro krysí a myší tkáně, IgG konjugát IgG FITC/Evans, IgG konjugát pro opičí tkáně IgG FITC/Evans (M)a IgA konjugát pro opičí tkáně IgA FITC/Evans. Součástí nabídky jsou i imunofluorescenční kontroly a pomocné reagenty.
Pro kontrolu kvality je určen plně elektronický roční program Prevecal Autoimmunity s měsíčním reportem.
JK-Trading, spol. s r.o. - Distribuce in vitro diagnostiky
Vyhledejte svůj produkt:
HOME - JK Trading Distribuce lékařské diagnostiky
Česky
English
Slovensky
Online objednávky
Dokumenty ke stažení
Novinky, akční nabídky

Created by © 2007-2020 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek & webdesign a vytvoření e-shopů