Detekce drog a reziduí exploziv

Společnost JK-Trading s.r.o., jako výhradní distributor společnosti ulti med® pro ČR i SR, nabízí v oblasti diagnostiky drog rychlé kvalitativní testy, založené na imunochromatografickém principu.

V široké nabídce JK-Trading s.r.o. najdete testy na nejčastěji zneužívané drogy, jako je alkohol, marihuana, extáze, pervitin, kokain, amfetaminy, ale i fentanyl, opiáty, LSD a kotinin – metabolit nikotinu. Velmi žádaným je i test na stanovení etylglukoronidu – metabolitu alkoholu v moči.

Testy na detekci drog ze slin upřednostňují zaměstnavatelé, stanovení drog ze vzorku moče zase laboratoře a pracovníci sociálních služeb.

V nabídce JK-Trading s.r.o. jsou také speciální kelímkové bezkontaktní testy na detekci vícero drog z moče, s označením „Secure Cup IV“. V případě potřeby konfirmace vzorku v laboratoři, po vizuálním odečtení výsledku testu, je možné kelímek uzavřít pojistkou, která zaručí, že se vzorkem již není možné manipulovat. Tyto kelímkové testy mohou obsahovat i testy proti falšování vzorku.

Jednotlivé testy se vyrábí ve formě kazet (namáčecí nebo s pipetou), nebo ve formě bezpečnostních kelímků. Kazetové testy jsou ve formě monoparametrů (pro stanovení jedné konkrétní drogy), nebo multiparametrů (pro stanovení 3 až 12 drog jedním testem).


V nabídce JK-Trading s.r.o. jsou i detekční trubičky k měření koncentrace alkoholu v dechu a nově i testy na detekci drog z kapilární krve.

Výrobce drogových testů společnost ulti med® nabízí  výrobu jakékoliv kombinace drogových testů na zakázku.


JK-Trading, spol. s r.o. - Distribuce in vitro diagnostiky
Vyhledejte svůj produkt:
HOME - JK Trading Distribuce lékařské diagnostiky
Česky
English
Slovensky
Online objednávky
Dokumenty ke stažení
Novinky, akční nabídky

Created by © 2007-2020 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek & webdesign a vytvoření e-shopů