Login

O nás

JK - Trading spol. s r.o. zajišťuje dodávky a služby výhradně pro potřeby zdravotnických zařízení. Společnost vznikla v roce 1991 a pokrývá svými službami celé území České a Slovenské republiky. V současné době patří mezi nejvýznamnější distributory laboratorní diagnostiky.

Společnost má tři pobočky v Čechách - Karlovy Vary, Praha, Brno a nezávislou pobočku na Slovensku - Stupava. Firma JK - Trading zajišťuje provozování konsignačních skladů včetně vlastní dopravy zboží se zabezpečením chladového řetězce s průběžnou registrací teploty.

JK - Trading spol. s r.o. nabízí široký sortiment humánních vakcín, screeningové testy na detekci drog a infekčních onemocnění, základní reagencie pro biochemické a imunologické laboratoře včetně přístrojů, diagnostiku reziduí v potravinách, glukometry. Nově jsou v nabídce indikátory účinnosti sterilizace a obaly pro sterilizaci zdravotnických prostředků.
Předností firmy je dobrá obchodní stabilita a poskytování odborných informací prostřednictvím vlastních obchodních zástupců. V současné době má firma více než 45 zaměstnanců, kteří se starají o spokojenost svých zákazníků.

Obchodní jméno: JK - Trading spol. s r.o.
IČO: 46883690
DIČ: CZ46883690
Právní forma: Společnost s ručením omezeným
Vedeno u Městského soudu v Praze, spis. značka C135655
Založeno: 1992
Jednatel: Ing. Jaroslav Knap

Dotazník spokojenosti zákazníků:

Dotazník spokojenosti zákazníků Pro zvyšování kvality našich služeb je pro nás důležité znát Vaše požadavky, připomínky... Prosíme proto o vyplnění krátkého dotazníku.


JK-Trading, spol. s r.o. - Distribuce in vitro diagnostiky
Vyhledejte svůj produkt:
HOME - JK Trading Distribuce lékařské diagnostiky
Česky
English
Slovensky
Online objednávky
Dokumenty ke stažení
Novinky, akční nabídky

Created by © 2007-2020 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek & webdesign a vytvoření e-shopů